Novostavba pouhých
20 minut od Prahy

Rádi bychom vám představili k prodeji krásný rodinný dům s dispozicí 4+kk, se slunnou terasou, nacházející se pouhých 20 minut od Prahy.

Prodej – dům 4+kk, 82
Větrná, Králův Dvůr

Nastěhujte se

a hned bydlete

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji krásný rodinný dům s dispozicí 4+kk, o rozloze 82 m² se slunnou terasou, nacházející se v Králově Dvoře. Velikost pozemku je 379 m²

...zobrazit více...

Světlý obývací pokoj s moderní kuchyní jsou orientovány na jih, ložnice na západ a zbývající dva pokoje na sever. Z obývacího pokoje vstoupíte na terasu s pergolou, která má 21 . V domě se nachází také dvě sociální zázemí (koupelna s wc, vanou a umyvadlem a v druhém se nachází samostatné wc s umyvadlem) a technická místnost.

Určitě využijete dostatek úložných prostor, jako jsou vestavěné skříně a velkorysá pochozí půda, kterou lze upravit na další obytnou místnost. Před domem se nachází až 3 parkovací místa. Nemovitost je vytápěna centrálně prostřednictvím elektrického podlahového topení.

V zimních měsících Vás parádně zahřejí krbová kamna v obývacím pokoji. Přípojka zemního plynu je na hranici pozemku. Velkou výhodou tohoto domu je jeho poloha v krátkém dojezdu k dálnici D5, v Praze na Zličíně jste přibližně za 20 minut jízdy autem.

Najdete tu dvě mateřské i základní školy a další jsou ve 12 minut vzdáleném Berouně. Dále se zde nachází poliklinika s praktickými lékaři a specialisty. Chráněná krajinná oblast Křivoklátsko a Český kras Vám nabídne spoustu rekreačních možností.

Počet pokojů

4

Počet WC

2

Zastavěná plocha

102

Pozemek

379

Parkování

3

Počet pokojů

4

Počet WC

2

Zastavěná plocha

102

Pozemek

379

Parkování

3

Videoprohlídka

Technické informace

Stav Novostavba
Stavba Cihlová
Poloha domu Řadový
Plocha užitná 82
Plocha zastavěná 102
Plocha pozemku 379

 

Sítě Internet, Elektřina, Plyn na pozemku
Kanalizace Obecní
Vytápění El. podlahové + krbová kamna
Energetický štítek B – velmi úsporná
Nastěhování Ihned

Virtuální 3D prohlídka

Nečekejte na osobní prohlídku a račte vstoupit. Díky nejnovější technologii si můžete dům projít do posledního detailu z pohodlí vašeho domova.

Dispoziční plán domu

PENB – energetický štítek domu

Náklady na bydlení

Elektřina
3 500 Kč/měs.

Vodné a stočné
1 000 Kč/měs.

Internet
500 Kč/měs.

Odpad
700 Kč/měs./dospělý

Králův Dvůr

Králův Dvůr těsně navazuje na město Beroun a obklopuje ho ze západní strany krásná oblast lesů Křivoklátska a z východní strany chráněná krajinná oblast Český kras.

Pro své ratolesti tu najdete dvě školky, základní školu a střední školy jsou v sousedním Berouně.

Nabízený dům se nachází v městské části Levín, která má výbornou dopravní dostupnost na dálnici D5, jak směrem Praha (20 min) tak Plzeň (40 min). Je tu i přímé autobusové spojení PID do Prahy a z Berouna jezdí pravidelné vlakové linky.

V sousedství bydlí rodiny s menšími dětmi, věříme, že tu najdete nové přátele a děti skvělé kamarády.

Kde přesně je dům?

Cena domu

PRODÁNO

Cena včetně právního servisu

Chci výhodné financování

Chcete si být jistí, že na koupi domu získáte co nejlepší nabídku financování? Propojíme vás s našimi kolegy, kteří Vám pomohou se zajištěním hypotéky či jiného druhu úvěru.

Je pro nás důležité, abyste dostali co nejlepší nabídku a rozuměli všem detailům kupní transakce.

Zavolejte mi a objednejte si

termín prohlídky

Kateřina Adášková

Budu se na vás těšit!